Звільнення від військового збору для учасників АТО

12 квітня 2016 479
Податківці нагадали, що на період проведення АТО не оподатковують військовим збором грошове забезпечення, зокрема, працівників правоохоронних органів, військовослужбовців та працівників ЗСУ, Нацгвардії та СБУ на період їх безпосередньої участі в АТО.

При цьому працівники мають підтвердити статус учасника АТО.

Підтвердженням статусу осіб будуть витяги з наказів керівництва центру АТО при СБУ про залучення таких осіб до проведення АТО та наказів оперативного штабу з управління АТО про прибуття (вибуття) таких осіб до (із) складу сил і засобів, які беруть безпосередню участь в АТО.

Зазначені документи командири військових частин, керівники установ, організацій та підприємств, у складі яких проходять службу чи працюють особи, які беруть безпосередню участь в АТО, подають до бухгалтерії для здійснення розрахунків.

Лист ГУ ДФС у Чернігівській області від 06.04.2016 № 1131/10/25-01-13-01-10Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах