Спирт отримано до підвищення ставок: як обчислити акцизний податок

12 квітня 2016 46
Як виробником алкогольних напоїв обчислюється акцизний податок, якщо спирт отримано до підвищення ставок акцизного податку, а реалізація вироблених алкогольних напоїв здійснюється після такого підвищення ставок та як у додатку 3 до декларації акцизного податку відображається такий розрахунок?

Акцизний податок з обсягів реалізації в періоді підвищених ставок акцизу на алкогольні напої, які вироблені з залишків готової спиртовмісної продукції та продукції, виробленої із залишків спирту, спиртової суміші, які утворилися до змін розміру ставок, обчислюється виходячи з обсягів реалізації такої продукції та ставок акцизного податку, чинних на момент реалізації незалежно від стану погашення податкового векселя (погашений чи непогашений).

У рядках 1-9 додатка 3 до декларації акцизного податку такі обсяги реалізації зазначаються окремим рядком.

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, категорія 116.09Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах