Складаємо розрахунок коригування, якщо суд змушує повернути аванс

8 квітня 2016 59
Розрахунок коригування до податкової накладної у разі повернення постачальником попередньої оплати за рішенням суду складають так, як прописано у статті 192 Податкового кодексу України.

Постачальник товарів (послуг) при поверненні за рішенням суду попередньої оплати, керуючись пунктом 192.1 статті 192 Податкового кодексу України, зобов'язаний на дату такого повернення скласти розрахунок коригування до податкової накладної.

Тобто він оформлює на всю суму повернених коштів розрахунок коригування до податкової накладної, що була складена постачальником на дату отримання попередньої оплати.

Цей розрахунок коригування він направляє до покупця для реєстрації його в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН).

Податківці наголосили, що лише після того, як отримувач (покупець) зареєструє такий розрахунок коригування в ЄРПН, постачальник товарів має право зменшити суму нарахованих податкових зобов'язань за цим розрахунком.

Прес-служба ГУ ДФС у Вінницькій областіПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах