Підприємство-посередник не реєструється як платник акцизного податку

7 квітня 2016 48
З позиції ДФС, якщо підприємство не здійснює операції з фізичним отриманням, відпуском та транспортуванням пального, не має при цьому власних автозаправних станцій, місць зберігання пального та інших об’єктів, то реєструватися платником акцизного податку та, відповідно, подавати декларацію акцизного податку йому не потрібно.

Ідеться про ситуацію, коли підприємство займається посередницькою діяльністю з торгівлі пальним на користь третіх осіб із використанням номерів мобільних телефонів за допомогою коду підтвердження. А фактичне відвантаження пального споживачу здійснює не підприємство, а автозаправна станція, яка й повинна бути зареєстрована платником акцизного податку з реалізації пального у встановленому порядку.

Лист ДФС від 25.03.2016 № 6569/6/99-99-21-05-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах