Акцизний податок сплачує один із учасників договору про спільну діяльність

7 квітня 2016 26
Податківці роз’яснили, що платником акцизного податку з реалізації пального є юридична особа, яка виконує функції уповноваженої особи за договором про спільну діяльність, ― один з учасників такого договору.

Йдеться про учасника, на якого покладено обов’язок нарахування, утримання та внесення податків і зборів до бюджету з єдиного поточного рахунку спільної діяльності.

Відповідно, юридична особа, яка є уповноваженою особою договору про спільну діяльність, повинна подавати заяву за формою № 1-АКП.

Також податківці звертають увагу, що обов’язковим реквізитом акцизної накладної є код ЄДРПОУ (для юридичних осіб) або реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) особи, яка реалізує пальне, та отримувача пального.

Лист ДФС від 30.03.2016 № 6910/6/99-99-21-05-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах