Різниця між грошовою допомогою при переїзді та добовими

5 квітня 2016 52
Податківці повідомили, що кошти, отримані працівником у зв’язку із службовим відрядженням, та одноразова грошова допомога при переїзді в іншу місцевість є різними видами доходу з метою оподаткування податком на доходи фізичних осіб (ПДФО).

Адже за відрядженими працівниками протягом відрядження зберігається місце роботи, а переїзд в іншу місцевість здійснюється у зв’язку із переведенням чи прийняттям на іншу роботу.

Нагадаємо, що працівникам при переведенні їх на іншу роботу (якщо це пов’язано із переїздом в іншу місцевість) за погодженням сторін виплачується, зокрема одноразова допомога на самого працівника і на кожного члена сім’ї, який переїжджає. При цьому така допомога оподатковується ПДФО як інші доходи.

Лист ДФС від 24.03.2016 № 5011/5/99-99-17-03-03-16Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах