Періоди звітування для новостворених підприємств

5 квітня 2016 184
Податківці наголосили, що новостворене підприємство — платник податку на прибуток — це платник податку на прибуток, зареєстрований протягом звітного року.

Такі підприємства сплачують податок на прибуток за період діяльності у звітному році на підставі річної декларації, яку складають за період із дати взяття на облік платником податків до кінця звітного року реєстрації (пп. 137.4.2 Податкового кодексу України).

Якщо підприємство зареєстрували в березні 2016 року, то вперше воно звітуватиме з податку на прибуток за підсумками 2016 року за період із дати взяття на облік як платника податків по 31.12.2016.

Термін подання декларації з податку на прибуток — 60 календарних днів після закінчення звітного періоду, сплатити податкове зобов’язання необхідно протягом 10 календарних днів, що настають за граничним терміном подання декларації.

Прес-служба ГУ ДФС у м. КиєвіПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах