Чи подавати звіт за формою № ЗВР-1

4 квітня 2016 744
Звітність, пов’язану із застосуванням РРО та розрахункових книжок (звітність за формою № ЗВР-1), слід подавати щодо всіх зареєстрованих РРО

незалежно від того, застосовувалися вони у звітному місяці чи ні, та щодо всіх книг обліку розрахункових операцій, зареєстрованих на господарську одиницю, які ведуть разом із розрахунковими книжками.

На цьому наголосили податківці, нагадавши, що таку звітність обов’язково подають не пізніше 15 числа наступного за звітним місяця, за винятком випадків, коли законодавством передбачено подання інформації по дротових або бездротових каналах зв’язку. Йдеться про подання до органів ДФС по дротових і бездротових каналах зв’язку електронних копій платіжних документів і фіскальних звітних чеків, які є на контрольній стрічці в пам’яті РРО або в пам’яті модемів.

Лист МГУ ДФС — ЦО ОВП від 18.03.2016 № 5852/10/28-10-06-11Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах