Військовий збір при нотаріальних діях щодо майна

1 квітня 2016 73
Якщо минулого року громадяни отримали доходи від продажу рухомого чи нерухомого майна та за договорами дарування, спадщини, оренди, обміну та при нотаріальному посвідченні такого договору сплатили ПДФО, проте не сплатили військовий збір, до 1 травня 2016 року вони мають скласти декларацію про майновий стан і доходи за 2015 рік, нарахувати зобов’язання з військового збору та сплатити вказану суму до бюджету.

Фізичні особи в декларації про майновий стан і доходи за 2015 рік визначають податкові зобов’язання з ПДФО та військового збору.

Оподаткуванню ПДФО підлягає загальний річний оподатковуваний дохід, який включає доходи як з джерел їх походження в Україні, так і іноземні доходи. Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу України. Ставка збору — 1,5% об’єкта оподаткування.

Прес-служба ГУ ДФС у Черкаській областіПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах