Робоча ситуація дня: Особливості оподаткування ПДВ зернових культур

2 листопада 2015 45
Підприємство придбало з ПДВ зернову продукцію після 01.07.2015 не у виробника та реалізувало її кінцевому споживачу (неплатнику ПДВ). Сума ПДВ була включена до податкового кредиту та податкових зобов’язань у спецдекларації. Як правильно потрібно було відобразити ці операції у декларації з ПДВ? Чи можуть бути застосовані до підприємства санкції, передбачені у пункті 123.2 Податкового кодексу України (ПК)?

ПРОБЛЕМА

Підприємство придбало з ПДВ зернову продукцію після 01.07.2015 не у виробника та реалізувало її кінцевому споживачу (неплатнику ПДВ). Сума ПДВ була включена до податкового кредиту та податкових зобов’язань у спецдекларації. Як правильно потрібно було відобразити ці операції у декларації з ПДВ? Чи можуть бути застосовані до підприємства санкції, передбачені у пункті 123.2 Податкового кодексу України (ПК)?

РІШЕННЯ

При оподаткуванні ПДВ операцій з постачання зернових культур, крім загальних норм, слід врахувати вимоги, передбачені пунктом 15-2 підрозділу 2 розділу ХХ ПК, який встановлює тимчасовий (до кінця 2017 року) порядок звільнення від оподаткування ПДВ операцій з постачання зернових культур.

Детально про звільнення від оподаткування ПДВ, відображення податку у звітності та застосування штрафних санкцій згідно з пунктом 123.2 ПК читайте в експертно-правовій системі «Expertus: Податки».



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Демодоступ

Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах