Місце звітування з екоподатку і рентної плати за спецводокористування

25 березня 2016 57
За викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення, скиди забруднюючих речовин у водні об’єкти, розміщення протягом звітного кварталу відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об’єктах платники екологічного податку звітують протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу.

Про це нагадали податківці, зазначивши, що податкові декларації подають за місцем розміщення стаціонарних джерел, спеціально відведених для цього місць чи об’єктів. Якщо місце подання податкових декларацій не збігається з місцем перебування платника на податковому обліку, до контролюючого органу, в якому такий суб’єкт господарювання перебуває на обліку, подають копії відповідних податкових декларацій.

Податкову звітність з рентної плати за спецводокористування подають за неосновним місцем обліку — місцезнаходженням водних об’єктів або об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність з використанням обсягів води, отриманих шляхом забору з таких водних об’єктів.

Лист ГУ ДФС у Запорізькій області від 09.03.2016 № 729/10/08-01-12-03-08Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах