Спрощена система: особливості застосування

25 березня 2016 60
Податківці нагадали, що у разі надання послуг, виконання робіт за договорами доручення, комісії, транспортного експедирування або за агентськими договорами доходом для підприємця-єдиноподатника, який є повіреним, буде сума отриманої винагороди.

Також податківці зазначили, що у розділі XIV Податкового кодексу України терміну «оборот підприємця» немає. Підприємці третьої групи, обсяг доходу яких за податковий (звітний) період перевищив 5 млн. грн., до суми перевищення застосовують ставку єдиного податку в розмірі 15%. Також вони зобов’язані перейти на сплату інших податків і зборів. Заява подається не пізніше 20 числа місяця, наступного за календарним кварталом, у якому допущено перевищення обсягу доходу.

Лист ГУ ДФС у Вінницькій області від 16.03.2016 № 130/М/02-32-17-01-17Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах