Екоподаток при викидах забруднюючих речовин у повітря

21 березня 2016 182
Податківці роз’яснили як обгрунтовано застосовувати ставки екологічного податку у разі здійснення викидів забруднюючих речовин у атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення.

Так, для визначення розміру податкових зобов’язань з екологічного податку при експлуатації об’єктів, з яких надходять в атмосферне повітря забруднюючі речовини або їх суміші, платник податку має використовувати відповідні документи, зокрема дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами. За таким дозволом здійснюють ідентифікацію видів забруднюючих речовин, визначають їх клас небезпечності, а також величину орієнтовно безпечних рівнів впливу таких речовин (сполук) на атмосферне повітря населених пунктів.

Лист ДФС від 16.03.2016 № 9027/7/99-99-15-04-02-17Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах