Соціальне страхування для підприємців-єдиноподатників: труднощі перехідного періоду

22 березня 2016 105
Фахівці ФСС з ТВП нагадали, що із 01.01.2016 приватні підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та особи, які проводять незалежну професійну діяльність, вилучені з переліку платників, які мають право на добровільну сплату ЄСВ.

Тому таких осіб переведуть в реєстр страхувальників ФСС з ТВП до категорії страхувальників на загальних підставах. А осіб, які обліковувались в Державному реєстрі соціального страхування, переведуть в реєстр страхувальників по мірі їх звернень до ФСС з ТВП із заявами-розрахунками на фінансування матеріального забезпечення.

При цьому до моменту наповнення Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування відомостями про суми ЄСВ розрахунок матеріального забезпечення для незалежних профдіячів та підприємців-єдиноподатників будуть здійснювати із розміру мінімальної зарплати.

З метою контролю за коштами ФСС з ТВП до заяви-розрахунку необхідно додавати довідку з територіального фіскального органу про сплату ЄСВ або копію квитанції про сплату ЄСВ, а також копію листка непрацездатності.

Лист Виконавчої дирекції ФСС з ТВП від 15.03.2016 № 2.4-17-410Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах