Подання форм про взяття на облік

16 березня 2016 3
Повідомлення за формою № 20- ОПП платник може надіслати поштою

Чи має право СГ надіслати поштою документи, які передбачено порядком обліку платників податків (форми 1-ОПП, 5-ОПП, 20-ОПП тощо)?

Взяття на облік за основним місцем обліку юридичних осіб, відокремлених підрозділів та фізичних осіб — підприємців здійснюється на підставі відомостей, наданих державним реєстратором згідно із Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» від 15.03.2003 № 755-IV.

Тому подавати до контролюючих органів заяви за формами № 1-ОПП або № 5-ОПП для взяття на облік таким платникам не потрібно.

Подання заяви за формою № 1-ОПП поштою окремою категорією платників податків, для яких законом установлені особливості їх державної реєстрації та які не включаються до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, Порядком обліку платників податків і зборів, затвердженим наказом Мінфіну від 09.12.2011 № 1588не передбачено, оскільки одночасно з поданням заяви та копій документів пред’являються оригінали відповідних документів.

Заява за формою № 5-ОПП подається фізичною особою, яка має намір провадити незалежну професійну діяльність, особисто, через уповноважену особу, або надсилається рекомендованим листом з описом вкладення.

Повідомлення за формою № 20- ОПП платник може надіслати поштою.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах