Підстави для перереєстрації платника податків

18 березня 2016 19
Податківці нагадали, що підставою для зняття з обліку платника податків в одному контролюючому органі та взяття на облік в іншому є:
  • надходження відомостей про зміну місцезнаходження для платників податків, відомості щодо яких містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (далі — ЄДР);
  • подання заяви за формою № 1-ОПП/№ 5-ОПП для платників податків, яким законом установлені особливості їх держреєстрації та відомості щодо яких не містяться в ЄДР.

Водночас платник ПДВ (юрособа та фізособа- підприємець) для перереєстрації має подати до контролюючого органу за місцезнаходженням (місцем проживання) — основним місцем обліку додаткову реєстраційну заяву за формою № 1-ПДВ з позначкою «Перереєстрація».

При цьому подання декларацій з ПДВ та сплата ПДВ юридичною особою здійснюється за попереднім місцезнаходженням (неосновне місце обліку) до закінчення поточного бюджетного року, а починаючи з 1 січня наступного року — за новим місцезнаходження (основне місце обліку). Подання декларацій з ПДВ та сплата ПДВ фізичною особою — підприємцем здійснюється за новим місцем проживання з дати взяття на облік в контролюючому органі (основне місце обліку).

Лист ГУ ДФС у м. Києві від 12.03.2016 № 6029/10/26-15-08-01-22Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах