Оновлено положення про бухоблік операцій інститутів спільного інвестування

9 листопада 2015 34
НКЦПФР виклала в новій редакції Положення про особливості бухгалтерського обліку операцій інститутів спільного інвестування

НКЦПФР виклала в новій редакції Положення про особливості бухгалтерського обліку операцій інститутів спільного інвестування (далі ― Положення).

Так, Положенням передбачено, що бухгалтерський облік діяльності інститутів спільного інвестування здійснюють відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 № 996-XIV, а також Міжнародних стандартів фінансової звітності. Водночас виключено можливість керуватися національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку.

Також оновлене Положення більше не містить інформації щодо рахунків/субрахунків, передбачених Інструкцією про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарських операцій підприємств і організацій, затвердженою наказом Мінфіну від 30.11.1999 № 291.

Рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах