Пиво у подарунок — без акцизу

12 листопада 2015 16
Державна фіскальна служба України повідомила, що немає бази оподаткування акцизним податком з реалізації підакцизних товарів у разі безоплатного розповсюдження роздрібними торговцями підакцизної продукції в межах проведення рекламної акції

Державна фіскальна служба України повідомила, що немає бази оподаткування акцизним податком з реалізації підакцизних товарів у разі безоплатного розповсюдження роздрібними торговцями підакцизної продукції в межах проведення рекламної акції. Йдеться, зокрема, про безоплатну передачу спеціального подарунка — пива за ціною 00,00 грн.

Водночас податкові зобов’язання з ПДВ під час здійснення операцій з безоплатного розповсюдження товарів рекламного призначення відповідно до пункту 198.5 Податкового кодексу України не нараховуються, а сформований податковий кредит не коригується. Але при цьому вартість товарів, придбаних/виготовлених для проведення рекламних заходів (зокрема, для безоплатного розповсюдження), має включатися до вартості товарів/послуг, які використовуються в оподатковуваних операціях, пов’язаних з отриманням доходів. Вважається, що такі товари придбаваються для використання в оподатковуваних операціях в межах господарської діяльності такого платника податку.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах