Особливості сплати ПДФО структурними підрозділами

1 квітня 2012 8
Мінфін пояснив особливості сплати структурними підрозділами підприємства податку на доходи фізичних осіб

Мінфін пояснив особливості сплати структурними підрозділами підприємства податку на доходи фізичних осіб (ПДФО).

Відповідно до підпункту 168.4.3 Податкового кодексу України суми податку на доходи за звітний період, нараховані відокремленим підрозділом на користь фізичних осіб, перераховуються до місцевого бюджету за місцезнаходженням цього відокремленого підрозділу.

Однак, якщо відокремлений підрозділ не уповноважений нараховувати (сплачувати) ПДФО, то за нього усі обов’язки податкового агента виконує юрособа. При цьому ПДФО, нарахований працівникам відокремленого підрозділу, перераховується до місцевого бюджету за місцезнаходженням цього підрозділу.

Мінфін також нагадав, що з 01.07.2012 для дотримання вимог про сплату ПДФО відокремленими підрозділами від юросіб не вимагається внесення інформації про ці підрозділи до Єдиного державного реєстру юридичних і фізичних осіб — підприємців.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах