Нове у правилах перевезення пасажирів та повернення їм вартості залізничних квитків

10 квітня 2012 9
Внесено зміни до Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України

Внесено зміни до Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України.

Змінами вводиться продаж іменних проїзних документів як у квиткових касах, так і через мережу інтернет, а також новий порядок контролю під час посадки пасажирів до потяга за пред’явленням документа, що засвідчує особу.

Крім цього, змінено умови пересадки пасажирів при відміні потяга чи вагона та умови повернення проїзних документів після відправлення поїзда.

Проїзні документи після відправлення поїзда повертаються на підставі документа, що засвідчує особу, прізвище та ім’я якої зазначено на проїзному документі. Якщо квиток повернуто раніше ніж за 9 годин до відправлення потяга, виплачуватиметься повна вартість квитка, але без вартості плацкарти. Після відправлення потяга, але не пізніше ніж через годину після його відправлення, пасажирові повертатимуть 10% вартості квитка і плацкарти.

Нагадаємо, що 06.04.2013 набрала чинності постанова КМУ від 06.03.2013 №160, якою були запроваджені іменні проїзні залізничні квитки на потягах далекого прямуванняПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах