Реорганізація Міндоходів у розпалі

11 квітня 2012 8
Уряд постановив утворити територіальні органи Міндоходів юридичними особами публічного права та реорганізувати шляхом приєднання до них територіальних податкових та митних органів

Уряд постановив утворити територіальні органи Міндоходів юридичними особами публічного права та реорганізувати шляхом приєднання до них територіальних податкових та митних органів.

Внаслідок такої реорганізації і злиття кількість податкових інспекцій, що працюватимуть у складі Міндоходів, скоротиться на 37 одиниць і становитиме 333 одиниці. Однак, за словами фахівців, Міндоходів це не погіршить умов обслуговування платників податків. Та й дислокацію митних органів обіцяють не змінювати.

Нагадаємо, що Міндоходів утворене Указом Президента України від 24.12.2012 № 726/2012 та є правонаступником Державної податкової служби України та Державної митної служби України. Крім цього, на нього покладено функцію з адміністрування ЄСВ.

Таким чином, планується упорядкувати систему територіальних органів Міндоходів, забезпечити ефективну організацію їх роботи та новоствореного відомства у цілому.

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах