Безоплатну правову допомогу гарантовано законом

12 квітня 2012 8
Закон України «Про безоплатну правову допомогу» від 02.06.2011 № 3460-VI гарантує надання безоплатної правової допомоги двох видів - первинної (доступу до права) та вторинної (доступу до правосуддя)

Закон України «Про безоплатну правову допомогу» від 02.06.2011 № 3460-VI  гарантує надання безоплатної правової допомоги двох видів - первинної (доступу до права) та вторинної (доступу до правосуддя). Мін'юст пояснює, що безоплатна первинна правова допомога (надання правової інформації, консультацій) надається всім громадянам всіма органами виконавчої влади та місцевого самоврядування в межах їх компетенції.

 Безоплатна вторинна правова допомога полягає в захисті, представництві інтересів, складанні процесуальних документів та надається лише окремим категоріям осіб, визначеним цим закономПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах