Податкова декларація з податку на прибуток підприємства за 1 квартал 2013 року

17 квітня 2012 2
З набранням чинності Закону №5083-VI юридичні особи не подають податкову декларацію з податку на прибуток підприємства за 1 квартал звітного року

З набранням чинності Закону №5083-VI юридичні особи не подають податкову декларацію з податку на прибуток підприємства за 1 квартал звітного року.

При цьому обсяг доходу, отриманий ними за попередній рік, не має значення. Не має значення і наявність чи відсутність сплати ними авансових внесків, розрахованих у розмірі 1/12 від суми податку нарахованого за попередній рік.

Єдиним виключенням є ситуація, коли юридична особа сплачує у 2013 році авансові внески (1/12), але за результатами першого кварталі 2013 року отримала збитки.

Такому платнику податків надане право подати податкову декларацію з податку на прибуток підприємства за 1 квартал 2013 року. Звертаємо увагу на те, що таке подання податкової декларації не є обов’язком, це рішення приймається платником податку самостійно для того, щоб підприємство було звільнено від сплати авансових внесків у 2-4 кварталах звітного року.

У разі прийняття такого рішення додатково разом із декларацією необхідно подати до податкового органу і фінансову звітність за 1 квартал. Ці умови передбачені пунктом 57.1 Податкового кодексу України.

У разі прийняття рішення щодо звітування за результатами 1 кварталу, платник податків зобов’язаний подавати податкову декларацію з податку на прибуток і за півріччя, і за три квартали, і за рік.

Усі інші платники податків за результатами 1 кварталу 2013 року податкову декларацію з податку на прибуток підприємства не подають.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах