Штрафні санкції не застосовуються за наслідками діяльності у ІІ-ІV кварталах 2011 року

18 квітня 2012 6
Податківці роз'яснюють порядок застосування пункту 6 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу

Податківці роз'яснюють порядок застосування пункту 6 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу. У ньому сказано, що не застосовуються фінансові санкції до платників податку на прибуток підприємств та платників податків, що перейшли на загальну систему оподаткування, за порушення податкового законодавства за наслідками діяльності у другому — четвертому календарних кварталах 2011 року. Розглянуто випадки щодо відповідальності в разі самостійного виправлення помилок платником податку і несвоєчасного подання ним звітності з податку на прибуток.

Окремої уваги заслуговує питання повторності порушення в разі несвоєчасного подання звітності. Тут слід звернути увагу на такі два моменти, на яких акцентується увага податківців:

  • під поняттям «рік» не розуміється календарний рік
  • повторним неподанням/несвоєчасним поданням звітності є будь-яке повторне неподання/несвоєчасне подання звітності з будь-якого податку, а не тільки, скажімо, податку на прибуток


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах