Змінено правила перевезення небезпечних вантажів

23 квітня 2012 18
Внесено зміни до Правил перевезення небезпечних вантажів. Зокрема, змінено додаток 2 «Перелік небезпечних вантажів за номерами ООН»

Внесено зміни до Правил перевезення небезпечних вантажів. Зокрема, змінено додаток 2 «Перелік небезпечних вантажів за номерами ООН». Затверджено форму конверта для конвертування перевізних документів при перевезенні військових вантажів та вантажів класу 1 (вибухові матеріали) та форму свідоцтва про технічний стан вагонів (контейнерів) і їх арматури, обладнання та пристроїв для перевезення небезпечних вантажів.

Правила перевезення небезпечних вантажів визначають основні норми та вимоги для забезпечення безпеки перевезення небезпечних вантажів залізничним транспортом територією України. Правила обов’язкові для перевізників небезпечних вантажів залізничним транспортом усіх форм власності та видів діяльностіПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах