Виробники та розповсюджувачі програмного забезпечення можуть зареєструватися в спеціальному реєстрі

28 квітня 2012 8
Затверджено Положення про Реєстр виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення (далі — Реєстр), що встановлює порядок ведення й користування Реєстром, внесення до нього відомостей про виробників і розповсюджувачів програмного забезпечення, а також надання інформації з нього

Затверджено Положення про Реєстр виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення (далі — Реєстр), що встановлює порядок ведення й користування Реєстром, внесення до нього відомостей про виробників і розповсюджувачів програмного забезпечення, а також надання інформації з нього.

 Реєстр запроваджується з метою створення відповідної інформаційно-довідкової бази та забезпечення ідентифікації та обліку виробників та розповсюджувачів ПЗ.
Формування та ведення Реєстру здійснює Адміністратор Реєстру. Реєстрація відбувається на добровільних засадах на підставі поданої заяви за встановленою формою.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікуванняПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах