Списання коштів з рахунку за дорученням ДПС

15 травня 2012 5
Змінено Інструкцію про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті (затверджено постановою НБУ від 21.01.2004 № 22). Її доповнено главою 12, що регулює списання банком коштів з рахунків платників податків/суб’єктів господарювання

Змінено Інструкцію про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті (затверджено постановою НБУ від 21.01.2004 № 22). Її доповнено главою 12, що регулює списання банком коштів з рахунків платників податків/суб’єктів господарювання.

Органом стягнення податкового боргу, простроченої заборгованості перед державою за кредитом, залученим державою або під державну гарантію, а також за кредитом з бюджету (включаючи плату за користування такими кредитами та пеню) є органи ДПС. Для стягнення коштів податківці оформлюють не менше ніж у трьох примірниках інкасове доручення, яке банки приймають незалежно від наявності на рахунку достатнього залишку коштів.

Постанова набере чинності через 30 днів після офіційного опублікуванняПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах