Нав’язувати кредитні картки власникам зарплатних банки не мають права

21 травня 2012 6
За особистою письмовою згодою працівника виплата заробітної плати може здійснюватися не за місцем роботи, а через установи банків або поштовими переказами на вказаний рахунок (адресу)

За особистою письмовою згодою працівника виплата заробітної плати може здійснюватися не за місцем роботи, а через установи банків або поштовими переказами на вказаний рахунок (адресу). Майже кожний громадянин має зарплатну, пенсійну чи іншу соціальну платіжну картку.

Часто банки поряд із зарплатними картками нав’язують і кредитні картки, емітовані на ім’я власника зарплатної картки без отримання згоди клієнта на використання нової послуги чи кредитної лінії. Іноді отримати кошти з зарплатної картки можливо лише за умови активації кредитної картки.

Мін’юст наголошує, що такий механізм є не лише неприпустимим, а й незаконнимПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах