Встановлено адмiнiстративну вiдповiдальнiсть роботодавця за несвоєчасне надання працівнику документiв для призначення пенсiї

22 травня 2012 9
17.05.2012 Верховна Рада прийняла Закон України «Про внесення змiни до статтi 41 Кодексу України про адмiнiстративнi правопорушення щодо вiдповiдальностi за порушення вимог законодавства про працю»

17.05.2012 Верховна Рада прийняла Закон України «Про внесення змiни до статтi 41 Кодексу України про адмiнiстративнi правопорушення щодо вiдповiдальностi за порушення вимог законодавства про працю». Ним встановлено адмiнiстративну вiдповiдальнiсть за порушення термiну надання посадовими особами пiдприємств (незалежно вiд форми власностi) та фiзичними особами — пiдприємцями працiвникам, у т. ч. колишнiм, на їх вимогу документiв стосовно їхньої трудової дiяльностi на даному пiдприємствi чи у фiзичної особи — пiдприємця, необхiдних для призначення пенсiї (про стаж, заробiтну плату тощо).

Нагадаємо, що за порушення зазначених вимог передбачено вiдповiдальнiсть у виглядi штрафу вiд 30 до 100 нмдг.
Закон передано на пiдпис ПрезидентовіПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах