Лікарняні в період відпустки

31 травня 2012 6
Допомога по тимчасовій непрацездатності, яка виплачується з шостого дня непрацездатності за рахунок коштів Фонду, не виплачується за період перебування застрахованої особи у відпустці без збереження заробітної плати (творчій відпустці, додатковій відпустці у зв’язку з навчанням)

Допомога по тимчасовій непрацездатності, яка виплачується з шостого дня непрацездатності за рахунок коштів Фонду, не виплачується за період перебування застрахованої особи у відпустці без збереження заробітної плати (творчій відпустці, додатковій відпустці у зв’язку з навчанням).

Тобто листки непрацездатності, видані застрахованим особам під час перебування у відпустці без збереження заробітної плати, не підлягають оплатіПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах