Прокреслення в декларації — ще не підстава для її неприйняття

1 червня 2012 10
Податківці вкотре нагадали, що прийняття податкової декларації є їх обов’язком

Податківці вкотре нагадали, що прийняття податкової декларації є їх обов’язком. Уповноважена посадова особа зобов’язана перевірити наявність та достовірність заповнення всіх обов’язкових реквізитів (передбачених статтею 48 Податкового кодексу України). Інші показники податкової декларації для її прийняття перевірці не підлягають.

Висунення будь-яких додаткових передумов щодо прийняття декларації (зміна показників, зменшення або скасування від’ємного значення об’єктів оподаткування, сум бюджетних відшкодувань, незаконне збільшення податкових зобов’язань) забороняється.

Незалежно від способу подання, у разі складення платником податку податкової декларації з дотриманням вимог Податкового кодексу, наявність прокреслень у такій податковій декларації не може бути підставою для відмови у її прийнятті податковими органамиПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах