Нові правила оцінки вартості нерухомості вже не діють

21 червня 2012 4
Визнано таким, що втратив чинність, наказ Мін’юсту «Про внесення змін до Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України» від 21.05.2012 №766/5, що дозволяв нотаріусам посвідчувати договори з продажу/обміну об’єктів нерухомості між фізичними особами лише за наявності акта про оціночну вартість такого майна, виданого спеціальним оцінювачем (суб’єктом господарювання приватної форми власності).

Визнано таким, що втратив чинність, наказ Мін’юсту «Про внесення змін до Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України» від 21.05.2012 №766/5, що дозволяв нотаріусам посвідчувати договори з продажу/обміну об’єктів нерухомості між фізичними особами лише за наявності акта про оціночну вартість такого майна, виданого спеціальним оцінювачем (суб’єктом господарювання приватної форми власності).

Спеціальний оцінювач повинен був мати сертифікат суб’єкта оціночної діяльності та бути включеним до Державного реєстру оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності за напрямом оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства.

У свою чергу Фонд держмайна також скасував свої відповідні накази щодо нових правил оцінки вартості нерухомості.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах