Податкове повідомлення-рішення за наявності заперечень до акта перевірки

2 липня 2012 5
Податківці роз’яснили окремі питання щодо оформлення результатів документальних перевірок з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства

Податківці роз’яснили окремі питання щодо оформлення результатів документальних перевірок з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства.

Податкове повідомлення-рішення приймається керівником податкового органу протягом десяти робочих днів з дня, наступного за днем вручення платнику податків акта перевірки.

За наявності заперечень платника податків до акта перевірки таке рішення приймається з урахуванням висновку про результати розгляду заперечень до акта перевірки протягом трьох робочих днів, наступних за днем розгляду заперечень і надання/надсилання письмової відповіді платнику податків.

Якщо відповідь на заперечення до акта перевірки отримано, то податкове повідомлення-рішення має бути прийнято протягом трьох робочих днів, наступних за днем розгляду заперечень і надання/надсилання такої письмової відповіді.

При цьому потрібно відрізняти строки прийняття податкового повідомлення-рішення від строку його надсилання (вручення) платнику податку.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах