Безоплатна передача товарів (робіт, послуг)

10 липня 2012 4
В узагальнюючій податковій консультації пояснюється порядок визначення доходу та витрат за операціями з безоплатної передачі товарів (робіт, послуг)

В узагальнюючій податковій консультації пояснюється порядок визначення доходу та витрат за операціями з безоплатної передачі товарів (робіт, послуг). Якщо платник податку на прибуток безоплатно надає товари (роботи, послуги), незалежно від статусу отримувача, дохід від реалізації товарів (робіт, послуг) визначається за звичайною ціною. При цьому платник має право включити до витрат собівартість таких товарів (робіт, послуг).

Крім цього, затверджено узагальнюючу податкову консультацію щодо порядку списання кредиторської заборгованості за неоплачені товари (наказ ДПСУ від 05.07.2012 №576).Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах