Відшкодування відпусток для чорнобильців

23 липня 2012 2
Працівникам, які працюють/перебувають у відрядженні у зоні гарантованого добровільного відселення, надається щорічна відпустка тривалістю пропорційно до відпрацьованого на цій території часу 37 календарних днів (без урахування додаткової відпустки, передбаченої законодавством)

Працівникам, які працюють/перебувають у відрядженні у зоні гарантованого добровільного відселення, надається щорічна відпустка тривалістю пропорційно до відпрацьованого на цій території часу 37 календарних днів (без урахування додаткової відпустки, передбаченої законодавством). Мінсоцполітики пояснює, що на вказану відпустку поширюються всі норми Закону України «Про відпустки», передбачені для щорічних відпусток — поділ, перенесення на інший період, виплата грошової компенсації.

Органами соціального захисту населення відшкодовується різниця між тривалістю такої відпустки та тривалістю щорічної основної відпустки без урахування додаткових відпусток. З метою уникнення непорозумінь із органами соціального захисту населення дні відпустки, які відшкодовуються за рахунок коштів держбюджету, Мінсоцполітики радить використовувати у відповідному робочому році і в повному обсязі, тобто не використовувати частинами і не переносити на інший період.

Разом з тим якщо працівник з якихось причин не скористався своїм правом на щорічну відпустку за кілька попередніх років (у т. ч. відпустки, які відшкодовуються за рахунок коштів держбюджету), він має право використати їх, а в разі звільнення, незалежно від підстав, йому має бути виплачено компенсацію за всі невикористані дні щорічних відпусток. Законодавством не передбачено строку давності, після якого працівник втрачає право на щорічні відпустки, воно не містить заборони надавати щорічні відпустки у разі їх невикористання.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах