Робоча ситуація дня

21 серпня 2012 2
Якщо податкову накладну виписано неплатнику ПДВ на імпортований товар чи потрібно таку податкову накладну реєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних?

Якщо податкову накладну виписано неплатнику ПДВ на імпортований товар чи потрібно таку податкову накладну реєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних?

Відповідно до пункту 4 Порядку №1246 не підлягають реєстрації податкові накладні, які не видаються покупцеві та залишаються у продавця в порядку, встановленому законодавством.

Згідно з пунктом 8Порядку складання податкової накладної, затвердженого наказом Мінфіну «Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної» від 01.11.2011 №1379 (далі — Порядок №1379) усі примірники податкових накладних, окремі особливості заповнення яких викладені в підпунктах 8.1-8.4 цього Порядку, зокрема, у разі поставки товарів/послуг неплатнику ПДВ, залишаються в особи, що їх виписала.

Таким чином, податкові накладні, які відповідно до пункту 8 Порядку №1379 залишаються у продавця товарів/послуг, незалежно від суми ПДВ, що зазначена в таких податкових накладних, не підлягають реєстрації у Єдиному реєстрі податкових накладних.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах