Договір про ціноутворення для великих платників податків

29 серпня 2012 13
Затверджено Порядок укладення та виконання договорів про ціноутворення для цілей оподаткування, що визначає механізм укладення та виконання таких договорів між великим платником податків та податковим органом

Затверджено Порядок укладення та виконання договорів про ціноутворення для цілей оподаткування, що визначає механізм укладення та виконання таких договорів між великим платником податків та податковим органом.

Порядком встановлено перелік документів, які має надавати великий платник податків для укладення такого договору та які  розглядаються податковим органом протягом 20 днів. Якщо в поданих документах виявлено недостовірну інформацію або встановлено, що платника не включено до Реєстру великих платників податків, зазначені документи повертаються з обгрунтуванням причини. Крім цього, затверджено форми заяви та договору про ціноутворення для цілей оподаткування.

Постанова набере чинності з 01.01.2013.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах