Дотація за працевлаштування безробітних

25 вересня 2012 6
Змінено Порядок надання роботодавцю дотації на створення додаткових робочих місць для працевлаштування безробітних

Змінено Порядок надання роботодавцю дотації на створення додаткових робочих місць для працевлаштування безробітних. Дотація надається роботодавцю за умови працевлаштування безробітних на строк понад два роки, збереження для них у цей період умов праці та гарантій зайнятості, що встановлені на день працевлаштування.

Право на працевлаштування шляхом надання дотації роботодавцю мають особи, які перебували на обліку в державній службі зайнятості як безробітні не менше одного місяця, а окремі категорії — з дня надання статусу безробітного.

Дотація не надається, якщо роботодавець перебуває на обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування менше шести місяців, має на перше число місяця звернення за наданням дотації заборгованість із сплати ЄСВ, нарахованої пені та фінсанкцій (в т.ч. за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів).

У разі зміни реєстрації місцезнаходження роботодавця (юридичної особи) або місця проживання роботодавця (фізичної особи — підприємця) за наявності згоди найманого працівника, працевлаштованого з наданням дотації, трудові відносини з роботодавцем продовжуються.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах