Виправлення помилки у формі № 1ДФ

5

ПРОБЛЕМА

Фізособа — підприємець в І кварталі 2014 помилково нарахував дохід, але не виплатив його. У формі 1-ДФ нарахування доходу було відображено. Яким чином виправити помилку у формі 1-ДФ?

РІШЕННЯ

Складання форми № 1ДФ регламентується Порядком заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом МДЗ від 21.01.2014 № 49. Відповідно до пункту 4.2 цього порядку, у разі необхідності проведення коригувань податкового розрахунку до закінчення строку його подання подається звітний новий податковий розрахунок.

Уточнюючий податковий розрахунок подається у разі необхідності проведення коригувань податкового розрахунку після закінчення строку його подання. Уточнюючий податковий розрахунок може подаватися як за звітний період, так і за попередні періоди.

У обох випадках для виправлення помилки необхідно відображати інформацію лише по уточнюваних (що виправляються) рядках і реквізитах. При цьому вказується інформація, яку необхідно виключити, а також інформація, яку необхідно включити у форму № 1ДФ для виправлення помилки. Для цього в графі 9 вказується «1» — на виключення рядка або «0» — на введення рядка.

Тобто:

Для вилучення помилкового рядка з введеної інформації потрібно повторити всі графи цього рядка і в графі 9 поставити «1» (що означає вилучення рядка).

Для введення нового або пропущеного рядка потрібно повністю заповнити всі її графи і в графі 9 поставити «0» (що означає введення нового рядка).

Щоб замінити один помилковий рядок на інший, треба вилучити помилкову інформацію і ввести правильну, тобто повністю заповнити два рядки, в одному з яких вилучається раніше внесена інформація, а в другу вноситься правильна інформація. В цьому випадку в першому рядку в графі 9 вказується «1» — рядок вилучається, а в другий — «0» — рядок вводиться.

Підготовлено членами Експертної ради системи «Expertus: Податки»Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах