Чи подає єдиноподатник фінзвітність до ДФС

7

ПРОБЛЕМА

Чи потрібно юридичній особі — платнику єдиного податку подавати фінансову звітність за 2014 рік до органів Державної Фіскальної служби?

РІШЕННЯ

Відповідно до підпункту 296.1.3 Податкового кодексу України (ПК) платники єдиного податку третьої групи (юридичні особи) використовують дані спрощеного бухгалтерського обліку щодо доходів та витрат з урахуванням положень пунктів 44.2, 44.3 ПК.

Платники єдиного податку третьої групи подають до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду (п. 296.3 ПК).

Згідно з пунктом 46.2 ПК подання фінансової звітності разом із податковою декларацією передбачено лише для платників податку на прибуток.

Ураховуючи, що відповідно до вимог пункту 297.1 ПК платники єдиного податку звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності, зокрема з податку на прибуток підприємств, то ПК не містить окремих вимог щодо подання фінзвітності платниками єдиного податку до органів ДФС.

Підготовлено членами Експертної ради системи «Expertus: Податки»Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах