Виправлення помилки у декларації з податку на прибуток

3

ПРОБЛЕМА

Чи має право платник податку на прибуток виправити помилку у декларації з цього податку за рік?

РІШЕННЯ

В Узагальнюючій податковій консультації щодо особливостей подання декларацій з податку на прибуток та сплати податку, яку затверджено наказом ДПС України від 21.12.2012 № 1171, податківці надали роз’яснення щодо можливості виправлення помилок у декларації з податку на прибуток.

Так, змінені в уточненій річній декларації зобов’язання змінюють (збільшують або зменшують) суми авансових внесків за всі періоди їх нарахування.

Крім того, у разі, коли в уточненій декларації збільшується сума зобов’язань з податку на прибуток, платник податку зобов’язаний сплатити суму недоплати та штраф відповідно до пункту 50.1 Податкового кодексу України за кожен звітний період, термін сплати авансових внесків за яким настав на дату подання уточненої декларації.Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах