Опис маршруту легкового автомобіля у подорожньому листі

6

ПРОБЛЕМА

Чи потрібно детально описувати маршрут легкового автомобіля у подорожньому листі, якщо його використовували для службових поїздок містом?

РІШЕННЯ

Типова форма подорожнього листа службового легкового автомобіля та порядок його застосування втратили чинність з 16.04.2013 відповідно до наказу Держстату від 19.03.2013 № 95. Проте цю форму не заборонено й надалі використовувати. Крім того, є можливість вдосконалити форму листа з урахуванням власних потреб.

Скасована форма подорожнього листа легкового автомобіля, на відміну від вантажного, є досить стислою і не передбачає опису декількох маршрутів за день чи зміну.

Тобто детальний опис маршруту легкового автомобіля підприємства у подорожньому листі записати важко.

Внимание

Тому підприємство може розробити свою форму подорожнього листа легкового автомобіля з включенням та розширенням необхідних колонок.

Подорожній лист є головною підставою для списання пально-мастильних матеріалів в обліку підприємства. Описаний у подорожньому листі маршрут є підтвердженням зв’язку витрат на пально-мастильні матеріали з господарською діяльністю підприємства.

Тому при зазначенні у подорожньому листі маршруту «по місту» слід подбати про економічне обґрунтування витрат, пов’язаних з такою поїздкою (наприклад, розпорядження про відрядження, відповідність пунктів заправки маршруту відрядження).

Підготовлено експертами Системи «Expertus: Податки»Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах