Придбання спортивного інвентарю за рахунок отриманої благодійної допомоги

10

ПРОБЛЕМА

Комунальне підприємство — платник податку на прибуток надає в оренду спортивний майданчик для занять спортом. З метою поліпшення умов оренди підприємство придбало спортивний інвентар за рахунок отриманої благодійної допомоги. Як відобразити в податковому обліку комунального підприємства такі операції?

РІШЕННЯ

До підприємства, яке одержало благодійну допомогу, переходить право власності на ці кошти. Воно може розпоряджатися ними на власний розсуд, у т. ч. й придбати основні засоби.

Вартість товарів, робіт, послуг, безоплатно отриманих платником податків (визначена на рівні не нижче звичайної ціни), а також сума безповоротної фінансової допомоги, отриманої платником податків, відповідно до пункту 135.5.4 Податкового кодексу України (ПК) відноситься до інших доходів.

Спортивний інвентар або амортизують згідно з пунктом 145.1.5 ПК в групах 6 або 11, або списують згідно з пунктом 145.1.6 ПК, залежно від їх віднесення відповідно до П(С)БО 7 «Основні засоби» до основних, інших необоротних, необоротних малоцінних активів.Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах