Чи може фірма, не маючи пункту продажу, реалізувати товар кінцевому споживачу

11

ПРОБЛЕМА

Фірма займається мережевим маркетингом. Один з видів діяльності, зазначений у довідці статистики — «Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах». Чи може фірма з торговим патентом та РРО реалізувати товар кінцевому споживачу, не маючи пункту продажу?

РШЕННЯ

Роздрібна торгівля у неспеціалізованих магазинах передбачає торгівлю через магазин, асортимент якого включає широку (5 і більше) номенклатуру товарних груп (пп. 3.1.5 Інструкції щодо заповнення форм державних статистичних спостережень стосовно торгової мережі та мережі ресторанного господарства, затвердженої наказом Держкомстату від 24.10.2005 № 327).

Платниками збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності є суб’єкти господарювання, які провадять торговельну діяльність у пунктах продажу товарів. Таку вимогу містить підпункт 267.1.1 Податкового кодексу України (ПК).

Тому для продажу товарів кінцевому споживачу через мережевий маркетинг фірма повинна обладнати пункт продажу (наприклад, оптову базу, склад-магазин тощо). Перелік пунктів продажу товарів встановлено підпунктом 14.1.211 ПК.

При цьому торговельна діяльність повинна здійснюватись відповідно до вимог Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затвердженого постановою КМУ від 15.06.2006 № 833, та інших нормативно-правових актів у цій сфері.

Підготовлено членами Експертної ради системи «Expertus: Податки»



Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Демодоступ

Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Читайте без обмежень всі статті

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ форм та зразків
✓ найсвіжіших бухгалтерських новин
✓ професійних безплатних вебінарів
✓ спілкування з колегами-практиками та експертами

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль