Визначаємо обсяг продажу для заповнення Відомості з розподілу чисельності працівників

11

ПРОБЛЕМА

Чи враховується у фактичному річному обсязі реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності сума продажу основних засобів для заповнення Відомості з розподілу чисельності працівників?

РІШЕННЯ

Так, враховується.

У графі 1 «Відомості з розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності» мають бути проставлені КВЕД згідно з національним класифікатором України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності», затвердженим наказом Держспоживстандарту України від 11.10.2010 № 457. Зазначаються саме ті КВЕДи, за якими здійснювалась реальна діяльність, були зайняті працівники та реалізована продукція (роботи, послуги).

Графа 5 «Обсяг реалізованої продукції, робіт, послуг (без ПДВ, акцизу)» заповнюється згідно з даними бухгалтерської звітності за минулий календарний рік. Перед продажем основні засоби за залишковою вартістю переводять до складу активів, утримуваних для продажу (субрахунок 286).

Тому підприємство суму реалізації основних засобів обліковує як виручку за продані активи за відповідним КВЕДом.Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах