Чи потрібно подавати розрахунок хмільного збору, якщо у звітному періоді не здійснювалась діяльність

9

ПРОБЛЕМА

Підприємство отримало ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, але їх продаж планує розпочати через місяць. Чи необхідно подавати розрахунок хмільного збору, якщо у звітному періоді діяльність не здійснювалася?

РІШЕННЯ

З 01.01.2013 платники податків повинні використовувати норми щодо порядку оподаткування та сплати збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, які визначено у пункті 16 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України.

Форму Розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства (далі — Розрахунок) та Порядок його заповнення затверджено наказом ДПАУ від 01.12.2009 № 671.

Щомісяця, протягом 20 календарних днів, які настають за останнім календарним днем звітного місяця, платник збору повинен подавати вказаний Розрахунок органу державної податкової служби, в якому він перебуває на обліку як платник податків.

Обов’язок з подання податкових декларацій за кожний звітний період щодо кожного окремого податку, платником якого є суб’єкт господарювання, покладено на нього незалежно від того, провадив такий платник податку господарську діяльність у звітному періоді, чи ні (п. 49.2 ПК).

Оскільки Розрахунок хмільного збору можна прирівняти до податкової декларації, це означає, що його платник податків зобов’язаний подавати податковому органу незалежно від факту здійснення господарської діяльності у звітному періоді.Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах