Підстава для застосування коефіцієнта до ставок плати за надра

3

ПРОБЛЕМА

Підприємство займається видобуванням корисних копалин, відмінних від вуглеводневої сировини. Який документ є підставою для застосування до ставок плати за користування надрами коригуючого коефіцієнта 0,7?

РІШЕННЯ

Застосування коригуючих коефіцієнтів до ставок плати за користування надрами для видобування корисних копалин (далі — плата за надра) передбачено пунктом 263.10 Податкового кодексу України (ПК). Такі коефіцієнти визначають залежно від виду корисної копалини (мінеральної сировини) та умов її видобування.

Коригуючий коефіцієнт 0,7 застосовують до ставок плати за надра у разі видобування платником запасів корисних копалин ділянки надр, затверджених державною експертизою на підставі звітів з геологічного вивчення, яке виконане ним за власні кошти, крім вуглеводневої сировини. Зазначений коефіцієнт застосовують на підставі висновку, погодженого Державною службою геології та надр України. Аналогічну відповідь розміщено в ЗІР (категорія 130.03).

Підготовлено членами Експертної ради системи «Expertus: Податки»



Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах