Податкові наслідки фінансування спортивних послуг для працівників

9

ПРОБЛЕМА

Підприємство вирішило оплатити спортивно-оздоровчі послуги для своїх працівників. Чи є вартість цих послуг додатковим благом для них та чи підлягають такі суми обкладенню ПДФО? Чи можна включити вартість цих послуг до податкових витрат, а суму ПДВ, яка входить до вартості послуг, — до податкового кредиту?

РІШЕННЯ

Вартість спортивно-оздоровчих послуг є додатковим благом, наданим працівникам у негрошовій формі (пп. 164.2.17 Податкового кодексу України; ПК). База оподаткування для таких доходів визначається із застосуванням «натурального» коефіцієнта відповідно до пункту 164.5 ПК.

К сведению

У пригоді вам неодмінно стане: «Укладено договір оренди басейну і спортзалу для своїх працівників: що з ПДФО»

Надані працівникам додаткові блага не відносяться до складу податкових витрат підприємства як такі, що не пов’язані з господарською діяльністю (пп. 139.1.1 ПК).

Податок на додану вартість, сплачений у складі вартості додаткових благ, не включається до податкового кредиту на тій же підставі — відсутність зв’язку з господарською діяльністю підприємства (п. 198.3, 198.5 ПК).

Підготовлено членами Експертної ради системи «Expertus: Податки»



Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Демодоступ

Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Читайте без обмежень всі статті

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ форм та зразків
✓ найсвіжіших бухгалтерських новин
✓ професійних безплатних вебінарів
✓ спілкування з колегами-практиками та експертами

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль