Як заповнювати графу 3 податкової накладної будівельним організаціям

4

ПРОБЛЕМА

Чи потрібно в графі 3 «Номенклатура поставки товарів (послуг) продавця» податкової накладної, яку виписує будівельна організація, зазначати весь перелік проведених робіт відповідно до Акту приймання виконаних підрядних робіт за формою № КБ-2в?

РІШЕННЯ

Ні, не обов’язково.

Згідно з пунктом 201.1 Податкового кодексу України (ПК) у податковій накладній зазначаються в окремих рядках такі обов’язкові реквізити, серед яких, зокрема:

опис (номенклатура) товарів/послуг та їх кількість, обсяг;

ціна постачання без урахування податку;

ставка податку та відповідна сума податку в цифровому значенні;

загальна сума коштів, що підлягають сплаті з урахуванням податку.

Опис (номенклатура) товарів/послуг та їх кількість, обсяг в числі обов’язкових реквізитів податкової накладної. Відсутність хоча б одного з реквізитів позбавляє покупця права на включення до податкового кредиту витрат зі сплати ПДВ на підставі такої податкової накладної.

Правомірно в графі 3 «Номенклатура поставки товарів (послуг) продавця» податкової накладної записати: «Будівельно-монтажні роботи», факт виконання та перелік яких підтверджується Довідкою про вартість виконаних підрядних робіт та витрати за формою № КБ-3 та Актом приймання виконаних підрядних робіт за формою № КБ-2в.Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах