• Головна сторінка
  • » Статті
  • » ПДФО
  • » Чи можна зареєструвати податкову накладну в Реєстрі пізніше п’ятнадцятого календарного дня, якщо цей день припадає на вихідний

Чи можна зареєструвати податкову накладну в Реєстрі пізніше п’ятнадцятого календарного дня, якщо цей день припадає на вихідний

11

ПРОБЛЕМА

Чи має право підприємство зареєструвати податкову накладну в Єдиному реєстрі пізніше п’ятнадцятого календарного дня, якщо цей день припадає на святковий чи вихідний?

РІШЕННЯ

З 01.01.2011 відповідно до пункту 201.10 Податкового кодексу України(ПК) при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку — продавець товарів/послуг зобов’язаний надати покупцю податкову накладну та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних здійснюється не пізніше 15 календарних днів, наступних за датою їх виписки.

Механізм внесення відомостей, що містяться у податковій накладній або у розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до неї, встановлено Порядком ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 № 1246.

Згідно з пунктом 2 цього Порядку внесення відомостей, що містяться у податковій накладній або у розрахунку коригування, до Реєстру здійснюється шляхом подання протягом операційного дня зазначених документів в електронній формі Державній податковій службі з використанням електронного цифрового підпису та внесення відповідних відомостей до Реєстру. При цьому операційний день триває з 00:00 до 23:00.

Враховуючи зазначене, підприємство повинно надсилати податкову накладну для реєстрації в Єдиному реєстрі у строк, що не перевищує 15 календарних днів. Нормами ПК не передбачено перенесення строків реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі у разі, якщо п’ятнадцятий день припадає на святковий чи вихідний.Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах